*Condo for rent, Natureza Pattaya North, fully furnished and ready to move in.

create Created 02/04/2569
update Updated 23/04/2569
map Pattaya, Bangsaen, Chonburi
Rental price
฿9,800
Contract12 Month
Condo
Ref no. 2026040220291

area Area : 30.00 Sq.m.
room 1 Bedroom
bathroom 1 Bathroom
floor Floor : 5

Condo for rent, Natureza Pattaya North, fully furnished and ready to move in.

Price: 9,800 THB
Deposit: 19,600 THB
Total: 29,400 THB

Details:
Area size: 30 sq.m.

1 Bedroom
1 Bathroom